head.jpg

Hurtownia spożywcza ASTIR powstała w 1990 roku w Chrzanowie, gdzie do dnia dzisiejszego ma swoją siedzibę. Założycielami firmy są Renata i Wojciech Małodobry. Siła i dynamika rozwoju tkwi m.in. w rodzinnym charakterze firmy. Początki były skromne, sprzedaż odbywała się tylko i wyłącznie w miejscu siedziby firmy i oparta była głównie na samych owocach i warzywach. Wraz z rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem lokalnego rynku spożywczego hurtownia stała się liderem branży, gdzie dzisiaj może pochwalić się szerokim asortymentem produktów spożywczych znanych marek w konkurencyjnych cenach. Hurtownia ASTIR zaliczana jest do grona jednej z największych hurtowni na terenie południowej Polski. Kapitał firmy jest w 100% polski. Należymy do grupy polskiej sieci handlowej "UNIA S.A", w której w skład wchodzi 21 dużych hurtowni spożywczych z całego kraju. Hurtownia ASTIR jest dystrybutorem takich dużych firm jak: KIELCE, MASPEX, CZANIEC, MAKRONY POLSKIE i wiele innych. Hurtownia zajmuje się profesjonalnym zaopatrzeniem: sklepów, supermarketów, stacji benzynowych, restauracji, hurtowni oraz współpracą z sieciami detalicznymi. Szanując czas Klientów, firma stara się być jak najbardziej elastyczna. Posiada dystrybucję poprzez aktywną i stałą obsługę swoich Klientów przez przedstawicieli handlowych oraz dostarczanie zamówień bezpośrednio do firmy Klienta. Firma może pochwalić się własną rozwijającą się flotą pojazdów wyposażonych w systemy GPS, dzięki czemu zamówiony towar jest zawsze dostarczany na czas.

Hurtownia ASTIR nieustannie stara się urozmaicać ofertę poprzez nowy asortyment, gazetki promocyjne, cenowe hity tygodnia, promocje halowe, programy lojalnościowe, a także przez markę własną.

Jesteśmy również operatorem rozwijającej się sieci sklepów "KROPKA", mamy ich już ponad 40!!!, a dzięki wam może być ich jeszcze więcej.

Liczne grono pracowników stara się od ponad 20 lat wypełniać misję firmy jaką jest troska o każdego Klienta. 

Zapraszamy do współpracy.

maj

hity tygodnia

ASTIR Sp. z o.o.
32-500 Chrzanów
ul. Fabryczna 21

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek
500 - 1900

sobota
500 - 1200

callcenter

Artykuły spożywcze:
32 627 61 25
+48 660 715 700
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Słodycze:
32 623 28 47
+48 660 715 900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.